До уваги науковців університету! Запрошуємо скористатися доступами до наступних баз даних: Global Patent Reference ( з 20.03.17 по 30.04.17), Center CUL Online , RSC Journals, Scientific.Net,Будстандарт Online (до 30.06.2017), PM World Library (протягом року з моменту реєстрації), Polpred.com Обзор СМИ .

Ласкаво просимо до наукової бібліотеки
Запорізького національного технічного університету!


Доступ до онлайн-колекції книг видавництва Центр учбової літератури


Перегляд Тематичний перегляд літератури «Економічні проблеми сучасного суспільства та шляхи їх подолання»
Запрошуємо на тематичний перегляд літератури: «Економічні проблеми сучасного суспільства та шляхи їх подолання».
Перегляд діє з 22 квітня до 12 травня 2017 р. в ауд. 510.
Список літератури тут >>>

Презентація книги Презентація книги В. Коляди і В. Прушківського «Генезіс гуманітарних наук»
У лютому 2016 року за ініціативою мецената Олександра Богуслаєва в Запоріжжі стартував Форум «Запоріжжя-наукове».
23 березня в Науковій бібліотеці Запорізького національного технічного університету успішно відбулася презентація книги В. Коляди і В. Прушківського «Генезіс гуманітарних наук».
Детальніше >>>

Виставка Експозиція «Яскраві спалахи натхнення!»
Завітайте до залу мистецтвознавчої літератури на експозицію картин запорізької художниці Ксенії Доброчинської!
Авторська техніка DrinkArt, різноманітність стилів, несподівані матеріали, захопливі сюжети - все це чекає на Вас в 516 аудиторії (5 корпус ЗНТУ)!
Детальніше >>>

БД Global Patent Reference Center Тестовий доступ до БД Global Patent Reference Center!
Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співробітництві з компанією EBSCOhost надає тестовий період доступу до БД "Global Patents Reference Center", який триватиме з 20.03.2017 по 30.04.2017.
Детальніше >>>

Robotics & Computational Intelligence Robotics & Computational Intelligence від Springer Open
Springer Open представляє до вашої уваги добірку журналів відкритого доступу з робототехніки та обчислювального інтеллекту (Robotics & Computational Intelligence)
Детальніше >>>

Research Track Research Track від Oxford University Press
Новий продукт від Oxford University Press – Research Track – це ресурс, призначений для відслідковування користувачами останніх досліджень у будь-якій науковій сфері.
Детальніше >>>

МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертації
МОН спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію. Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40 (зареєстровано в Мінюсті 3 лютого 2017 р. № 155/30023).
Наказ набуває чинності з 10 березня 2017 року. Повністю з текстом документу можна ознайомитись за посиланням.
Детальніше >>>

Всі українські журнали в Scopus та Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці -20.12.2016.

Центр учбової літератури Доступ до онлайн-колекції книг видавництва "Центр учбової літератури"
Користувачам наукової бібліотеки ЗНТУ надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр учбової літератури» (http://culonline.com.ua).
Доступ можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі після авторизації.
Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів, або дивіться на сайті бібліотеки з локальної мережі університету.
Детальніше >>>


Springer Колекція матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього" видавництва Springer у відкритому доступі!
Видавництво Springer відкрило для всіх доступ до колекції матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього", присвячених провідним дослідженням в галузі відновлюваної енергетики.
Всі статті з журналів відкритого доступу видавництва Springer вільно доступні в Інтернеті на постійній основі. Журнальні статті підписних видань вільно доступні до 30 липня 2016 року.
Детальніше >>>

Scientific.Net Тестовий доступ до Scientific.Net - електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc.
Відкрито тестовий доступ до www.scientific.net - англомовного електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc, одного із найбільших і швидко зростаючих архівів, присвячених матеріалознавству, інженерії та суміжним сферам дослідження.
Детальніше >>>

Royal Society of Chemistry RSC Journals (Royal Society of Chemistry) - вільний доступ до нових видань з хімії!
Royal Society of Chemistry (RSC) - надає нашому університету тестовий онлайн-доступ до своїх нових видань відкритого доступу.
Королівське хімічне товариство (англ. Royal Society of Chemistry, RSC) - наукове співтовариство (професійна асоціація) Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки.
Детальніше >>>


Будстандарт Online Доступ до ресурсу Будстандарт Online
З червня 2015 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
    http://online.budstandart.com/ru/login/enterpass?user_id=4719&id_transaction=11708&urldoc=
Детальніше >>>

Springer Звертаємо увагу науковців!
Видавництво Springer наприкінці 2015 року відкрило доступ до літератури з різних галузей знань, яка була видана до 2006 року (понад 10 років тому).
Детальніше >>>

Проект "Наука України: доступ до знань"
Наша бібліотека долучилася до нового корпоративного інформаційного порталу, запуск якого ініціювала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, - "Наука України: доступ до знань".
Адреса порталу: www.irbis-nbuv.gov.ua/Sci_Lib_UA
Мета проекту: популяризація, підвищення рейтингу та доступності електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів наукових бібліотек України, за рахунок використання сучасних бібліотечних та веб-технологій.
Детальніше >>>

Тематичний перегляд До уваги читачів!
Наукова бібліотека ЗНТУ як передплатник всеукраїнської професійної газети "Все про бухгалтерський облік" має повний доступ до матеріалів газети на сайті: http://www.vobu.com.ua.
Доступ надається в локальній мережі бібліотеки, тому для роботи з додатками до номерів та нормативною базою запрошуємо вас до залів бібліотеки (а.250, а.248А, а.25А).

Виставка «Історія Державного герба України»
Запорізький обласний краєзнавчий музей та Наукова бібліотека ЗНТУ пропонує ознайомитися з виставкою «Історія Державного герба України». Експозиція розташована на 2-му поверсі 5-го корпусу ЗНТУ, поряд з ауд. 511.
Детальніше >>>

Акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну"
В університеті проводиться акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну". Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів та студентів - до всіх кому небайдужа доля науки, освіти та культури, - дайте нове життя вашим книгам та зібранням!
Детальніше >>>

РДБ До уваги науковців, аспірантів та студентів!
Електронна колекція авторефератів дисертацій Російської державної бібліотеки наразі знаходиться у вільному доступі. З будь-якого комп`ютера: вдома, на роботі, в бібліотеці - ви маєте вільний доступ до повних текстів авторефератів диссертацій з усіх галузей знань, а це більше 440 тисяч електронних документів з Електронної бібліотеки дисертацій РДБ (наразі - 440 722 повнотекстових документа). Оцифровані всі автореферати після 2000 року і значна частина документів до 2000.
Детальніше >>>

Перегляд Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Ви маєте повний доступ до бази даних Polpred.com Обзор СМИ
Детальніше >>>

Відкритий доступ До уваги науковців: ROAD: всі ресурси відкритого доступу на одному сайті
Бета-версія ROAD (Directory of Open Access Scholarly Resources), каталогу наукових ресурсів у відкритому доступі, була запущена в грудні 2013 року. ROAD включає в себе ряд ОА-ресурсів ("Open Access"/"Відкритий доступ"), у тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали долучаються до каталогу на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці. Реєстрація в системі безкоштовна.
Детальніше >>>

PMWL Доступ до Всесвітньої бібліотеки PM World Library!
В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
Детальніше >>>

Тарадайко Для всіх кому цікава філософія
Сергій Тарадайко – сучасний український філософ, який пише у трохи призабутому нині жанрі філософських есе. Спираючись на ключові філософські постаті XX сторіччя, – Гайдегер, Бахтін, Дельоз, Дерида, – він відкриває дивний світ, який утворюється з окремих елементів. Але вони врешті-решт єднаються в одне цілісне бачення.
Посилання на сайт - http://www.taradajko.org

CUL Online Запрошення для подачі статей в "Asian Online Journals"!
"Asian Online Journals" ( AOJ ) об'єднує наукові журнали, що охоплюють широкий спектр дисциплін, включаючи інформатику, машинобудування, природничі науки, гуманітарні, медичні, бізнес і менеджмент. AOJ забезпечує платформу для взаємодії між вченими, дослідниками, викладачами вузів, інженерами та економіcтами.
Детальніше >>>

eric Інформаційний центр освітніх ресурсів ERIC!
Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1 300 000 записів та посилання на більше ніж 323 000 повних текстів документів з 1966 року.
Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/

ebsco Ресурси від EBSCOhost.
EBSCO Information Services (EBSCO) надає доступ до безкоштовних баз даних, таких як: European Views of the Americas : 1493 to 1750, GreenFILE, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center.
Доступ за адресою:http://www.libraryresearch.com/
Детальніше >>>

Електронна бібліотека дисертацій РДБ До уваги науковців університету!
Дисертації у вільному доступі: зайдіть на сайт http://diss.rsl.ru, далі перейдіть у Каталог, далі поставте позначку "Искать только в открытой электронной библиотеке диссертаций (ОЭБД)", далі можна задати критерії відбору. Для початку пошуку натисніть "Искать" (див. малюнок), після чого на екрані з'явиться список знайдених документів. Для перегляду документу натисніть посилання "Электронный ресурс".

Віртуальний інформцентр з питань науки!
Новий сервіс для вчених – «Мої наукові новини» – унікальна можливість отримувати абстракти з півтори сотні англомовних журналів по всім академічним темам на імейл або за допомогою стрічки новин! Вам всього лиш необхідно зареєструватися, вказати тему, ключові слова, і відомості про нові публікації з високим ступенем релевантності вам забезпечені! Ресурс проводить фільтрацію публікацій у наукових журналах і на протязі 24 годин вони стають доступними користувачеві. Відібрані абстракти зберігаються на веб-ресурсі і можуть проглядатися користувачем у будь-який час.
Інформація про ресурс тут - >>>

wi-fi До уваги читачiв!
У читальних залах бiблiотеки (а.511, а.512, а.513, а.516) ви маєте змогу скористатись вiльним доступом до мережi Iнтернет на базi технологiї Wi-Fi.

Відкритий доступ До уваги науковців університету!
Запрошуємо вас ознайомитися з інформацією про відкритий доступ (Open Access). >>>

Заявка Шановні викладачі!
Комплектування бібліотечного фонду здійснюється на підставі Службової.
Заявки на навчальну і наукову літературу приймаються в відділі комплектування бібліотеки з понеділка по п'ятницю з 10 до 16 годин, кім. 149, тел. 769-82-12
Детальніше >>>

Бюлетень Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Бібліотека випускає щомісячний бюлетень "Проблеми та перспективи вищої школи", з випусками якого можна ознайомитись тут

Дисертація Для студентів-магістрантів, аспірантів і докторантів,
що готуються до захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня, а також для вчених, які беруть участь в атестаційному процесі представляємо нову віртуальну виставку - "Дисертація як кваліфікаційна наукова праця ".

Болонський процес Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Пропонуємо Вашій увазі матеріали, присвячені Болонському процесу.Переклад сайту (Translation site)

ПАМ'ЯТКА ЧИТАЧУ
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ
ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Комплектування

ЕДД

Пам'ятка

Як

Інституційний

Віртуальна

Тестові

Вікіпедія

Шукаймо

Блог

ScienceDirect

Газета

Національна

Бібліотечний

Видавництво

Журнал

Електронна бібліотека дисертацій РДБ

Найкращі публікації ЗМІ

Microsoft

Google

BASE

Yandex


Бібліотека працює:
з 8.00 до 18.00
Субота: з 9.00 до 17.00
Неділя: вихідний


69063,Україна,
м.Запоріжжя,
вул.Жуковського, 64.
Телефон +38(061) 769-84-72
e-mail:library@zntu.edu.ua