До уваги науковців університету! Запрошуємо скористатися доступами до наступних баз даних: SAGE (до 02.03.2018), Scopus ( з 01.11.17 по 31.10.18), CUL Online , RSC Journals, Scientific.Net, Будстандарт Online (до 30.06.2018), PM World Library (протягом року з моменту реєстрації), Polpred.com Обзор СМИ.

Ласкаво просимо до наукової бібліотеки
Запорізького національного технічного університету!


Доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus


Перегляд Інноваційні технології у транспортній галузі
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Інноваційні технології у транспортній галузі», який буде діяти з 15 лютого до 31 березня в ауд. 510.
Список літератури тут >>>

SAGE Тестовий доступ до тематичних ресурсів Sage!
Запрошуємо наших читачів скористатися в залах бібліотеки доступом до низки ресурсів від SAGE, а саме:
Sage Business Cases,
SAGE Video Business and Management,
SAGE Stats,
SAGE Business Researcher
Доступ з локальної обчислювальної мережі університету - до 2 березня 2018 року, мова документів - англійська.
Детальніше >>>

Всі українські журнали в Scopus і Web of Science Всі українські журнали в Scopus і Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus і / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці: 21.01.2018.
Детальніше >>>

Scopus До уваги науковців!
В місті Запоріжжі 2 виші отримали доступ до міжнародних наукометричних баз:

Запорізький національний технічний університет від 1 листопада 2017 року отримав доступ до SCOPUS, найбільшої в світі універсальної реферативної та бібліографічної наукометричної бази даних від компанії Elsevier.

Запорізький національний університет - отримав доступ до Web of Science (Clarivate Analytics).

Scopus - це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій.
Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань - природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

Доступ до цієї бази даних можна отримати з усіх комп’ютерів, підключених до інтернет через мережу Запорізького національного технічного університету.

Початок роботи за посиланням: Scopus: пошук документа

Детальніше >>>

Урочиста подія Вшанування пам`яті засновника кафедри "Обладнання і технології зварювального виробництва" ЗНТУ - Веніаміна Степановича Попова
17 вересня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулась низка заходів, присвячених висвітленню історії створення сучасної кафедри обладнання і технології зварювального виробництва та вшануванню пам`яті її першого керівника (з 1964 по 2006), - Веніаміна Степановича Попова, доктора технічних наук, професора, академіка Академії Інженерних Наук, заслуженого діяча науки і техніки України, який також очолював ЗМІ ім. В.Я. Чубаря з 1978 по 1993 рр.
Детальніше >>>

Перегляд "Воїни. Історія українського війська" - виставка плакатів до Дня захисника України
Запрошуємо студентство та співробітників нашого університету на виставку плакатів - "Воїни. Історія українського війська", яка експонується в коридорі бібліотеки (2 поверх 5-го корпусу).
Детальніше >>>

Перегляд Книжкові виставки та перегляди
Шановні читачі! Запрошуємо відвідати наші жовтневі книжкові виставки та перегляди!
Детальніше >>>

Scopus Доступ до БД Scopus
Міністерство освіти і науки України надає безпрецедентну підтримку своїм підвідомчим ВНЗ, науковим і іншим установам по доступу до міжнародних наукових баз даних.
Наш університет по результатам конкурсного відбору отримав доступ до глобальної наукометричної БД Scopus.
Детальніше >>>

DeepDyve - онлайн-агрегатор для науковців До уваги науковців!
DeepDyve - онлайн-агрегатор, який пропонує доступне щомісячне абонентське обслуговування, що дає необмежений доступ до дивовижної колекції повних текстів преміальних наукових публікацій.
Детальніше >>>

Виставка Виставка «Чарівний шепіт квітів»
З 1 по 30 вересня 2017 р. запрошуємо вас до залу мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на виставку тендітних квітів, вишитих стрічками, та вишуканих віночків - від запорізьких майстринь Наталії Джуринської та Юлії Бірюкової!

Привітання 1 вересня — День знань в Україні!
Дорогі наші студенти і викладачі дозвольте щиро і сердечно привітати вас із нагоди Дня знань та побажати всім міцного здоров'я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, наполегливості й терпіння, мудрості й розважливості!

Будстандарт Online Доступ до ресурсу Будстандарт Online
До 30 червня 2018 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
    http://online.budstandart.com/ru/login.html
Детальніше >>>

Robotics & Computational Intelligence Robotics & Computational Intelligence від Springer Open
Springer Open представляє до вашої уваги добірку журналів відкритого доступу з робототехніки та обчислювального інтеллекту (Robotics & Computational Intelligence)
Детальніше >>>

Research Track Research Track від Oxford University Press
Новий продукт від Oxford University Press – Research Track – це ресурс, призначений для відслідковування користувачами останніх досліджень у будь-якій науковій сфері.
Детальніше >>>

МОН затвердило нові вимоги до оформлення дисертації
МОН спростило вимоги до оформлення списку використаних джерел у дисертації, унормувало питання використання мов при написанні роботи та додало до структури дисертації анотацію. Такі зміни передбачені Наказом Міністерства освіти і науки України від 12 січня 2017 року № 40 (зареєстровано в Мінюсті 3 лютого 2017 р. № 155/30023).
Наказ набуває чинності з 10 березня 2017 року. Повністю з текстом документу можна ознайомитись за посиланням.
Детальніше >>>

Всі українські журнали в Scopus та Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці -20.12.2016.

Центр учбової літератури Доступ до онлайн-колекції книг видавництва "Центр учбової літератури"
Користувачам наукової бібліотеки ЗНТУ надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр учбової літератури» (http://culonline.com.ua).
Доступ можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі після авторизації.
Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів, або дивіться на сайті бібліотеки з локальної мережі університету.
Детальніше >>>

Springer Колекція матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього" видавництва Springer у відкритому доступі!
Видавництво Springer відкрило для всіх доступ до колекції матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього", присвячених провідним дослідженням в галузі відновлюваної енергетики.
Всі статті з журналів відкритого доступу видавництва Springer вільно доступні в Інтернеті на постійній основі. Журнальні статті підписних видань вільно доступні до 30 липня 2016 року.
Детальніше >>>

Scientific.Net Тестовий доступ до Scientific.Net - електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc.
Відкрито тестовий доступ до www.scientific.net - англомовного електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc, одного із найбільших і швидко зростаючих архівів, присвячених матеріалознавству, інженерії та суміжним сферам дослідження.
Детальніше >>>

Royal Society of Chemistry RSC Journals (Royal Society of Chemistry) - вільний доступ до нових видань з хімії!
Royal Society of Chemistry (RSC) - надає нашому університету тестовий онлайн-доступ до своїх нових видань відкритого доступу.
Королівське хімічне товариство (англ. Royal Society of Chemistry, RSC) - наукове співтовариство (професійна асоціація) Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки.
Детальніше >>>


Springer Звертаємо увагу науковців!
Видавництво Springer наприкінці 2015 року відкрило доступ до літератури з різних галузей знань, яка була видана до 2006 року (понад 10 років тому).
Детальніше >>>

Проект "Наука України: доступ до знань"
Наша бібліотека долучилася до нового корпоративного інформаційного порталу, запуск якого ініціювала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, - "Наука України: доступ до знань".
Адреса порталу: www.irbis-nbuv.gov.ua/Sci_Lib_UA
Мета проекту: популяризація, підвищення рейтингу та доступності електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів наукових бібліотек України, за рахунок використання сучасних бібліотечних та веб-технологій.
Детальніше >>>

Тематичний перегляд До уваги читачів!
Наукова бібліотека ЗНТУ як передплатник всеукраїнської професійної газети "Все про бухгалтерський облік" має повний доступ до матеріалів газети на сайті: http://www.vobu.com.ua.
Доступ надається в локальній мережі бібліотеки, тому для роботи з додатками до номерів та нормативною базою запрошуємо вас до залів бібліотеки (а.250, а.248А, а.25А).

Виставка «Історія Державного герба України»
Запорізький обласний краєзнавчий музей та Наукова бібліотека ЗНТУ пропонує ознайомитися з виставкою «Історія Державного герба України». Експозиція розташована на 2-му поверсі 5-го корпусу ЗНТУ, поряд з ауд. 511.
Детальніше >>>

Акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну"
В університеті проводиться акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну". Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів та студентів - до всіх кому небайдужа доля науки, освіти та культури, - дайте нове життя вашим книгам та зібранням!
Детальніше >>>

РДБ До уваги науковців, аспірантів та студентів!
Електронна колекція авторефератів дисертацій Російської державної бібліотеки наразі знаходиться у вільному доступі. З будь-якого комп`ютера: вдома, на роботі, в бібліотеці - ви маєте вільний доступ до повних текстів авторефератів диссертацій з усіх галузей знань, а це більше 440 тисяч електронних документів з Електронної бібліотеки дисертацій РДБ.
Детальніше >>>

Перегляд Шановні викладачі, співробітники та студенти!
Ви маєте повний доступ до бази даних Polpred.com Обзор СМИ
Детальніше >>>

Відкритий доступ До уваги науковців: ROAD: всі ресурси відкритого доступу на одному сайті
Бета-версія ROAD (Directory of Open Access Scholarly Resources), каталогу наукових ресурсів у відкритому доступі, була запущена в грудні 2013 року. ROAD включає в себе ряд ОА-ресурсів ("Open Access"/"Відкритий доступ"), у тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали долучаються до каталогу на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці. Реєстрація в системі безкоштовна.
Детальніше >>>

PMWL Доступ до Всесвітньої бібліотеки PM World Library!
В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
Детальніше >>>

Тарадайко Для всіх кому цікава філософія
Сергій Тарадайко – сучасний український філософ, який пише у трохи призабутому нині жанрі філософських есе. Спираючись на ключові філософські постаті XX сторіччя, – Гайдегер, Бахтін, Дельоз, Дерида, – він відкриває дивний світ, який утворюється з окремих елементів. Але вони врешті-решт єднаються в одне цілісне бачення.
Посилання на сайт - http://www.taradajko.org

eric Інформаційний центр освітніх ресурсів ERIC!
Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1 300 000 записів та посилання на більше ніж 323 000 повних текстів документів з 1966 року.
Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/

ebsco Ресурси від EBSCOhost.
EBSCO Information Services (EBSCO) надає доступ до безкоштовних баз даних, таких як: European Views of the Americas : 1493 to 1750, GreenFILE, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center.
Доступ за адресою:http://www.libraryresearch.com/
Детальніше >>>Переклад сайту (Translation site)

ПАМ'ЯТКА ЧИТАЧУ
ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ
ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Комплектування

ЕДД

Пам'ятка

Як

Інституційний

Віртуальна

Тестові

Вікіпедія

Шукаймо

Блог

ScienceDirect

Газета

Національна

Бібліотечний

Видавництво

Журнал

Електронна бібліотека дисертацій РДБ

Найкращі публікації ЗМІ

Microsoft

Google

BASE


Бібліотека працює:
з 8.00 до 18.00
Субота: з 9.00 до 17.00
Неділя: вихідний


69063,Україна,
м.Запоріжжя,
вул.Жуковського, 64.
Телефон +38(061) 769-84-72
e-mail:library@zntu.edu.ua