До уваги науковців університету! Запрошуємо скористатися доступами до наступних баз даних: Scopus (з 01.11.17 по 31.05.20), Web of Science (з 01.11.18 по 31.05.20), Springer (до 31.12.2019), Будстандарт Online (до 30.06.2019), PM World Library (протягом року з моменту реєстрації), Jstor.


Доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus
ТОП-20 високоцитованих публікацій науковців НУ "Запорізька політехніка" в Scopus

Доступ до міжнародної наукометричної бази даних Web of Science


Публікації науковців нашого вишу у Web of Science Core Collection в червні 2019 року Публікації науковців нашого вишу у Web of Science Core Collection в червні 2019 року
В червні у Web of Science Core Collection з’явилися 3 нові публікації науковців нашого вишу, а саме:
- в Science Citation Index Expanded:
     Boguslaev V. O., Greshta V. L., Tkach D. V., Kubich V. I., Sotnikov E. G., Lekhovitser Z. V., Klymov O. V.
Evaluation of the Tribotechnical Characteristics of Therma-Barrier Sealing Coatings under Critical Loads // Journal of Friction and Wear. - 2019. - T. 40, № 1. - C. 80-87.
DOI: 10.3103/S1068366619010033
Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.
      Pogosov V. V. More on the Effect of Vacancies on Metal Characteristics. Work Function and Surface Energy // Physics of the Solid State. - 2019. - T. 61, № 2. - C. 84-89.
DOI: 10.1134/S1063783419020197
Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.
- в Emerging Sources Citation Index:
      Kuznetsova M., Chetvertak I. The cultural dimension of modern media discourse arrangement // National Academy of Managerial Staff of Culture and Arts Herald. - 2019. № 1. - C. 162-166.
DOI: 10.32461/2226-3209.1.2019.166898
Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.

Всі українські журнали в Scopus і Web of Science Всі українські журнали в Scopus і Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus і / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці: 30.05.2019.
Детальніше >>>

Web of Science Онлайн-семінари Clarivate Analytics
Раді повідомити науковців Запорізької політехніки про чергову серію онлайн-семінарів від Clarivate Analytics з 18 по 27 червня 2019 року.
Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.

Виставка Виставка «Вишивка - поезія душі»
Поринути у світ прекрасного, відчути гармонію і красу, надихнутися на власну творчість та … відкрити секрет довголіття ви зможете завітавши до залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на виставку «Вишивка - поезія душі». На виставці представлені картини, ікони, рушники, панно та інші вироби, вишиті бісером та хрестиком.

Flash-семінар Створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ
24 травня 2019 року наукова бібліотека Національного університету «Запорізька політехніка» провела флеш-семінар «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ», який був присвячений питанню організації саме цієї діяльності бібліотек закладів вищої освіти.
Учасники семінару отримали цінні рекомендації з організації актуального напрямку своєї роботи, ставили запитання, обмінювались своїм досвідом, спільно з колегами шукали відповіді на питання, які виникали під час опанування нового виду діяльності.
Детальніше >>>
Світлини з заходу

Форум-театр Вибір визначає долю
24 травня 2019 року до нас завітала творча група юних акторів-аматорів на чолі з тренером Ларисою Головко з виставою "Вибір". Глядачі з цікавістю прийняли участь у виставі незвичайного, нового для нас формату "форум-театр" і з задоволенням та сміливістю шукали шляхи вирішення представленної на розгляд сімейної проблеми.
Ця постановка показала, що кожна людина повинна навчатися вирішувати проблеми в колі сім'ї, підтримувати один одного в складних ситуаціях, знаходити слова для діалогу і аргументи для компромісу.
Світлини з заходу

Flash-семінар Flash-семінар «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ»
24 травня 2019 року о 10-00 запрошуємо викладачів, науковців та всіх зацікавлених до наукової бібліотеки (ауд. 248) прийняти участь у Flash-семінарі: «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ».
У заході приймуть участь спеціалісти бібліотек закладів вищої освіти Запорізької області.
Обговоримо наступні теми:
- профіль університету в БД SCOPUS та Web of Science;
- раціональний шлях проектування портрету науковця в мережі Інтернет засобами ORCID, ResearcherId (Publons), Scopus, Google Scholar та іншими сервісами;
- важливі моменти в представленні наукових публікацій, що впливають на показники міжнародних рейтингів;
- роль відкритого доступу в науковій комунікації.
Ведучa Flash-семінару – ПИЛИПЕНКО Наталія Володимирівна, спеціаліст НБ НУ «Запорізька політехніка».

Форум-театр «Вибір» - вистава форум-театру
24 травня 2019 року о 13.30 у залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) розпочнеться показ вистави "Вибір" про непросту ситуацію, в якій опинилася звичайна першокурсниця, коли дізналася від лікаря про свою незаплановану вагітность.
Актори Форум-театру та глядачі спільно будуть намагатися вирішувати проблеми героїв вистави, пропонувати свої стратегії виходу із складної життєвої ситуації.

Web of Science Нова серія вебінарів Web of Science
Раді повідомити науковців Запорізької політехніки про чергову серію вебінарів від Clarivate Analytics українською - 29 травня о 16:15, російською - 29 - 31 травня о 10:00.
Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.
Детальніше >>>

Репозитарії ЗВО України Репозитарії закладів вищої освіти України
На сторінці Національного репозитарію академічних текстів у Facebook опубліковано перелік репозитаріїв закладів вищої освіти України.
Переглянути перелік >>>

Віртуальна виставка Іван Тиктор – медіакороль Галичини XX століття
До Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження (25 травня) cектор зберігання фондів наукової бібліотеки пропонує віртуальну книжкову виставку, яка відображає життєвий шлях та професійну діяльність легендарного видавця Галичини Івана Тиктора.
Переглянути презентацію >>>

Виставка Виставка "Європейське мереживо"
Запрошуємо на виставку творчого об'єднання "Самоцвіти Запоріжжя" "Європейське мереживо" (з 13 по 18 травня), де ви зможете насолодитися красою і різноманітністю плетених візерунків та високою майстерністю рукодільниць. Зустріч з майстринями відбудеться 14 травня об 11 годині в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516).

Лекція Запорізьке підпілля: радянські міфи та реалії
8-го травня запрошуємо відвідати лекцію історика Володимира Лінікова "Запорізьке підпілля: радянські міфи та реалії", яка відбудеться о 10 годині в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516).

Перегляд Новітні банківські технології
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Новітні банківські технології», який буде діяти з 6 до 31 травня в ауд. 510.
Список літератури тут >>>

Семінар Публікаційна стратегія науковця та установи
22 березня 2019 р. в університеті відбувся науковий семінар компанії Clarivate Analytics «Публікаційна стратегія науковця та установи (можливості ресурсів платформи Web of Science)», який провела представник компанії Clarivate Analytics в Україні, експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання, Тихонкова Ірина Олександрівна.
Матеріали семінару
Захід у світлинах

Перегляд Нове надходження літератури
До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними в залі електронних каталогів (ауд. 510).

Реєстр Реєстр наукових фахових видань України
Удосконалено функціонал Реєстру наукових фахових видань України
Адреса ресурсу - http://resources.ukrintei.ua/refer/search

Jstor Відкрийте для себе JSTOR!
JSTOR - цифрова повнотекстова база даних, яка надає доступ до більш ніж 12 млн. англомовних наукових журналів, книг та першоджерел.
JSTOR є неприбутковою службою, яка допомагає науковцям, дослідникам і студентам відкривати, використовувати і поширювати контент у надійному цифровому архіві.
Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету.
Адреса ресурсу - jstor.org
Детальніше: >>>

Springer Nature Вільний доступ до повних текстів журналів видавництва Springer Nature!
Шановні науковці Запорізького краю!
До кінця календарного 2019 року Запорізький національний технічний університет матиме доступ до повнотекстових наукових журналів видавництва Springer Nature.
Springer Nature – це 2211 назви або понад 6 600 000 статей та понад 1 млн. матеріалів конференцій, архів яких починається із 1997 року.
З повним переліком назв Ви можете ознайомитись тут .
Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету за посиланням https://link.springer.com
Детальніше: >>>

Перегляд Вільний доступ до спецвипусків із соціальних наук, опублікованих у 2018 році видавництвом Springer
Насолоджуйтесь до 15 лютого 2019 року безкоштовним доступом до всіх спеціальних випусків із соціальних наук, опублікованих у 2018 році видавництвом Springer! Включає значні добірки із соціології, прикладної етики, археології, демографії, релігієзнавства та кримінології.
Доступ за посиланням: >>>

Наукометричні бази даних Доступ до електронних наукових БД (Scopus, Web of Science)
Запорізький національний технічний університет, згідно Наказу №1213 МОН України від 06 листопада 2018 р., включено до переліку закладів вищої освіти і наукових установ, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, яким надається доступ до електронних баз даних Scopus та Web of Science.
За умовами Договору термін доступу – до 31 травня 2019 р. включно.

Журнали, індексація яких в Scopus припинена Журнали, індексація яких в Scopus припинена (станом на серпень 2018 р.)
Декілька разів на рік на сайті компанії Elsevier оприлюднюється список журналів, індексація яких в базі даних Scopus припинена.
На початку жовтня 2018 р. викладено cписок журналів, індексація яких в Scopus припинена, станом на вересень 2018 р.
Детальніше >>>

Будстандарт Online Доступ до ресурсу Будстандарт Online
До 30 червня 2019 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
    http://online.budstandart.com/ru/login.html
Детальніше >>>

Оновлений перелік наукових фахових видань України (cтаном на 18.06.2018)
На сайті Міністерства освіти та науки України з’явився оновлений Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
Станом на 18 червня 2018 р. у МОН України зареєстровано 4 видання категорії “А”, 2 видання категорії “Б” та 1701 видань категорії “В” друкованих наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
Детальніше >>>

Рейтинг університетів за показниками Scopus 2018 року
Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.
У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.
Детальніше >>>

OpenDissertations Open Dissertations: ще більше безкоштовних дисертацій
EBSCO та BiblioLabs успішно запустили проект OpenDissertations – понад 800000 електронних копій авторефератів та дисертацій доступні безкоштовно для всіх охочих.
Детальніше >>>

Фотовиставка Виставка фотопроекта «Не проГАВ друга!»
З 4 квітня запрошуємо на добру фотовиставку "Не проГав друга!" - про вуличних собак та небайдужих до них людей.
Відкриття - 4 квітня о 12.00 біля ауд.510 Наукової бібліотеки (перехід від головного до 5-го корпусу, 2-й поверх).

Перегляд "Воїни. Історія українського війська" - виставка плакатів до Дня захисника України
Запрошуємо студентство та співробітників нашого університету на виставку плакатів - "Воїни. Історія українського війська", яка експонується в коридорі бібліотеки (2 поверх 5-го корпусу).
Детальніше >>>

DeepDyve - онлайн-агрегатор для науковців До уваги науковців!
DeepDyve - онлайн-агрегатор, який пропонує доступне щомісячне абонентське обслуговування, що дає необмежений доступ до дивовижної колекції повних текстів преміальних наукових публікацій.
Детальніше >>>

Robotics & Computational Intelligence Robotics & Computational Intelligence від Springer Open
Springer Open представляє до вашої уваги добірку журналів відкритого доступу з робототехніки та обчислювального інтеллекту (Robotics & Computational Intelligence)
Детальніше >>>

Royal Society of Chemistry RSC Journals (Royal Society of Chemistry) - вільний доступ до нових видань з хімії!
Royal Society of Chemistry (RSC) - надає нашому університету тестовий онлайн-доступ до своїх нових видань відкритого доступу.
Королівське хімічне товариство (англ. Royal Society of Chemistry, RSC) - наукове співтовариство (професійна асоціація) Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки.
Детальніше >>>

Проект "Наука України: доступ до знань"
Наша бібліотека долучилася до нового корпоративного інформаційного порталу, запуск якого ініціювала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, - "Наука України: доступ до знань".
Адреса порталу: www.irbis-nbuv.gov.ua/Sci_Lib_UA
Мета проекту: популяризація, підвищення рейтингу та доступності електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів наукових бібліотек України, за рахунок використання сучасних бібліотечних та веб-технологій.
Детальніше >>>

Тематичний перегляд До уваги читачів!
Наукова бібліотека ЗНТУ як передплатник всеукраїнської професійної газети "Все про бухгалтерський облік" має повний доступ до матеріалів газети на сайті: http://www.vobu.com.ua.
Доступ надається в локальній мережі бібліотеки, тому для роботи з додатками до номерів та нормативною базою запрошуємо вас до залів бібліотеки (а.250, а.248А, а.25А).

Виставка «Історія Державного герба України»
Запорізький обласний краєзнавчий музей та Наукова бібліотека ЗНТУ пропонує ознайомитися з виставкою «Історія Державного герба України». Експозиція розташована на 2-му поверсі 5-го корпусу ЗНТУ, поряд з ауд. 511.
Детальніше >>>

Акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну"
В університеті проводиться акція: "Подаруй бібліотеці книгу: друковану або електронну". Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів та студентів - до всіх кому небайдужа доля науки, освіти та культури, - дайте нове життя вашим книгам та зібранням!
Детальніше >>>

РДБ До уваги науковців, аспірантів та студентів!
Електронна колекція авторефератів дисертацій Російської державної бібліотеки наразі знаходиться у вільному доступі. З будь-якого комп`ютера: вдома, на роботі, в бібліотеці - ви маєте вільний доступ до повних текстів авторефератів диссертацій з усіх галузей знань, а це більше 440 тисяч електронних документів з Електронної бібліотеки дисертацій РДБ.
Детальніше >>>


Відкритий доступ До уваги науковців: ROAD: всі ресурси відкритого доступу на одному сайті
Бета-версія ROAD (Directory of Open Access Scholarly Resources), каталогу наукових ресурсів у відкритому доступі, була запущена в грудні 2013 року. ROAD включає в себе ряд ОА-ресурсів ("Open Access"/"Відкритий доступ"), у тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали долучаються до каталогу на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці. Реєстрація в системі безкоштовна.
Детальніше >>>

PMWL Доступ до Всесвітньої бібліотеки PM World Library!
В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
Детальніше >>>


eric Інформаційний центр освітніх ресурсів ERIC!
Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1 300 000 записів та посилання на більше ніж 323 000 повних текстів документів з 1966 року.
Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/

ebsco Ресурси від EBSCOhost.
EBSCO Information Services (EBSCO) надає доступ до безкоштовних баз даних, таких як: European Views of the Americas : 1493 to 1750, GreenFILE, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center.
Доступ за адресою:http://www.libraryresearch.com/
Детальніше >>>Переклад сайту (Translation site)

Інституційний

Комплектування

ЕДД

Пам'ятка

Як

Віртуальна

Тестові

Реєстр

Вікіпедія

Шукаймо

Блог

ScienceDirect

Газета

Національна

Бібліотечний

Видавництво

Журнал

Електронна бібліотека дисертацій РДБ

Microsoft

Google

BASE


Бібліотека працює:
з 8.00 до 17.00
Субота: з 9.00 до 15.00
Неділя: вихідний


69063,Україна,
м.Запоріжжя,
вул.Жуковського, 64.
Телефон +38(061) 769-84-72
e-mail:library@zntu.edu.ua