ЕДД та МБА

  Читачі нашої бібліотеки можуть БЕЗКОШТОВНО скористатися послугами міжбібліотечного абонементу (МБА) та електронної доставки документів (ЕДД).

  У бібліотеці працює послуга електронної доставки документів (ЕДД). Читачі бібліотеки можуть отримати електронною поштою копію статей із друкованих журналів, які передплачуються бібліотекою, або фрагменти книг, що зберігаються у фонді бібліотеки.

  Наукова бібліотека університету пропонує послугу МБА – міжбібліотечного абонементу, заснованої на використанні документів з фондів інших бібліотек. МБА діє з метою забезпечення загального доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів для навчального процесу і наукової роботи. Послугою МБА можуть користуватися будь-які читачі наукової бібліотеки Національного університету "Запорізька політехніка": науково-педагогічні працівники, викладачі, співробітники та аспіранти університету, студенти.

  Література, одержана по МБА, видається для користування тільки у читальному залі періодичних видань Наукової бібліотеки НУ "Запорізька політехніка" (ауд. 248-а, II поверх головного корпусу університету) за встановленим порядком.

  Для отримання документів по МБА та ЕДД треба заповнити ФОРМУ ЗАМОВЛЕННЯ. На кожне видання, що запитується, заповнюється окрема форма.

  Звертатися:
  - читальний зал періодичних видань (ауд. 248а ), тел. (061) 769-82-28;
  - за адресою edd@zntu.edu.ua

  Координатор – Таручкіна Тетяна Анатоліївна.

  Увага! Згідно ч. 1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на доставку фрагментів (уривків) з опублікованих письмових творів за умови, що обсяг фрагмента (уривка) відповідає меті навчання.

  Отримані копії фрагментів (уривків) дозволяється використовувати тільки для освітніх цілей. Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих від бібліотеки копій документів відповідно до діючого законодавства, цілком лягає на користувача.

  Матеріальну відповідальність за зберігання видань, отриманих по МБА у тимчасове користування, несе користувач, що замовив видання. За загублену або зіпсовану літературу, отриману по МБА, користувач повинен зробити заміну рівноцінним виданням.

Бібліотека ЗНТУ