Запорізькому національному технічному університету - 115 років!

«Vivere est cogitare» (лат.)
«Жити – значить мислити» (укр.)

    

  Запорізький національний технічний університет є провідним державним вищим навчальним закладом на Південному Сході України. ЗНТУ має IV рівень акредитації. Рішенням Державної акредитаційної комісії університету надана державна ліцензія (серія АД, номер 041482 від 14.08.2012.) на здійснення освітньої діяльності за 51-ою спеціальністю та 33-ма напрямами підготовки.
Біографія навчального закладу розпочалася 1900 року. Саме тоді у повітовому місті Олександрівськ (з 1921 року - Запоріжжя) було створено семикласне технічне училище, яке готувало фахівців середньої кваліфікації -техніків-механіків.

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії (https://uk.wikipedia.org/wiki/Запорізький_національний_технічний_університет)

  До 115-ої річниці з дня заснування нашого рідного університету Наукова бібліотека підготувала наступні заходи:

   Виставка рідкісних та цінних видань «Скарби нашої бібліотеки»

   Запрошуємо завітати до 510 аудиторії на виставку рідкісних та цінних видань, підготовлену відділом книгозбереження до 115-тої річниці від дня заснування Запорізького національного технічного університету:«Скарби нашої бібліотеки».

Більш детальна інформація:  http://zntulib.blogspot.com/2015/11/blog-post_5.html


   «Історія ЗМІ-ЗНТУ: факти, події, люди»
(по сторінках газети «Інженер-машинобудівник»)

   Виставку з такою назвою до 115-ї річниці ЗНТУ підготував відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи наукової бібліотеки ЗНТУ. З яскравою та цікавою інформацією можна ознайомитись на інформаційній дошці бібліотеки (біля ауд. 510), а також тут.


   Виставка «Славетні імена в історії ЗНТУ»

   Підготував цю виставку відділ довідково-бібліографічної та інформаційної роботи наукової бібліотеки ЗНТУ. Виставка представлена на сайті бібліотеки.


   Словники викладачів ЗНТУ
(Бібліографічний список літератури)

   Бібліографічний список літератури складено за матеріалами книг, статей з журналів українською та російською мовами (34 назви).

Переглянути бібліографічний список літератури  «Словники викладачів ЗНТУ»


   Лексикографічні праці викладачів ЗНТУ
(Бібліографічний список літератури)

   Бібліографічний список літератури складено за матеріалами книг, статей з журналів українською та російською мовами (47 назв).

Переглянути бібліографічний список літератури  «Лексикографічні праці викладачів ЗНТУ»


   Наукові праці кафедри обладнання і технології зварювального виробництва
(Бібліографічний покажчик літератури)

   Бібліографічний покажчик складено до 50-річчя заснування кафедри обладнання і технології зварювального виробництва та 115-ї річниці створення Запорізького національного технічного університету.
Метою даного покажчика є ознайомлення читачів з науковою діяльністю кафедри, відображення праць викладачів та співробітників кафедри за 1954-2015 роки. До складу покажчика увійшли монографії, підручники та навчальні посібники, статті з періодичних видань, матеріали конференцій і семінарів, авторські свідоцтва та патенти, депоновані рукописи, дисертації й автореферати тощо.

Переглянути бібліографічний покажчик літератури  «Наукові праці кафедри обладнання і технології зварювального виробництва»