“Нові надходження художньої літератури!”

Раді повідомити, що нещодавно ми одержали нову партію художньої літератури. Більше 100 примірників. Тут представлені і класичні твори, і багато сучасних авторів: Панов, Кундера, Перунов, Ірена Карпа, Вуд, Лєніна та ін.

Користуючись такою радісною нагодою, хочемо ще раз вам нагадати, що в бібліотеці існує абонемент художньої літератури. До вашої уваги більше 40000 примірників різноманітних книг. Широко представлена українська та іноземна класика.Серед якої книжки для навчального процесу: художні твори, які вивчають студенти гуманітарного факультету. Також є підручники з української, російської та іноземної літератур. Для студентів, які вивчають культурологію, є книжки з мистецтва: живопису, скульптури, кіномистецтва, театру, музики.

Для широкого кола читачів є можливість вибрати книжки за смаком: і класичні твори, і сучасну літературу. Представлені популярні українські автори, такі як Забужко, Роздобутько, Матіос, Покальчук та ін.
Для любителів мистецтва взагалі маємо такі серії книжок “Життя в мистецтві”,”Сто великих картин”, “Сто великих художників”, “Сто великих композиторів”, ЖЗЛ, також є література про життя видатних акторів, співаків: Ф.Ранєвської, А.Дункан, Л.Гурченко, Л.Філатова, В.Висоцького та ін. Багато книжок детективного жанру, як классичного (А.Кристі, Д.Сіменон, Гарднер, Стаут,Чейз) так і сучасних авторів (Абдулов, Корецький, Шитов, Тополь, Крутов, Марініна, Дашкова).

Багатьом читачам подобаються іронічні детективи (Устінова, Донцова, Лузіна, Полякова) . Що до жіночого роману, він представлений такими письменниками як Сандра Браун, Гейдж, Джекі Колінз,Сьюзан , тощо.

Багато різноманітної фантастики: наукової (А.Азімов, Саймак,Стругацькі) та більш сучасної (Г.Гарісон, Гамільтон, Д’яченки, С.Кінг, Соул, Толкієн).


Зав.сектором-Муравйова Олена Пантеліївна


Бібліотекар-Шмига Віра Федорівна

Запрошуємо до нас усіх, хто любить читати художню літературу.
Наш абонемент знаходиться у приміщенні 5 корпусу, а.514.
Години роботи : з 9-30 до 16-30.
Вівторок і четвер: з 9-30 до 18-00.

До зустрічі у книжковому світі, любі друзі!

Бібліотека ЗНТУ