Перевірка на плагіат

     Рекомендації МОН щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах (авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях, статтях тощо).

      Національним університетом "Запорізька політехніка" укладено Договір від 04.04.2019 р. про співпрацю з ТОВ «Антиплагіат». Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, завдяки якому спеціалізовані вчені ради зможуть безкоштовно перевіряти дисертації, що надходять на розгляд, а редколегії фахових видань матимуть можливість перевіряти статті на предмет несанкціонованих текстових запозичень.

      Unicheck - онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів.
     Сервіс підтримує doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip та pdf формати.
     Робота сервісу не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення або спеціального обладнання, необхідно мати лише комп'ютер, браузер і доступ до інтернету. Система здатна на автоматичне визначення заміни символів і літер в тексті, а також на зворотну автоматичну підстановку в текст правильних символів і пошук на плагіат модифікованої версїї. Сторінка тексту перевіряється за 2-4 секунди. В результаті перевірки система видає звіт, який містить різнокольорові маркери в тексті, якими виділяється плагіат, посилання та цитати. Також в звіті можливо переглянути джерела плагіату та виключити цитати і джерела з невеликою кількістю текстових збігів з результатів пошуку. Перевірка здійснюється online через Інтернет.

     З питань консультацій по роботі з сервісом звертайтеся до сектору інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення - а.250 головного корпусу, або за тел. 4-10.

     Для перевірки матеріалів на плагіат можна використовувати відповідне програмне забезпечення або онлайн-сервіси

Безкоштовні програми перевірки тексту на плагіат

     Матеріали, які допоможуть використовувати сервіси з максимальною користю для Вашої роботи

     Інструкція користувача корпоративного акаунту Unplag

     Unicheck Україна

Бібліотека ЗНТУ